De Vier Elementen

De Vier Elementen

In De Vier Elementen van Robert Pollack onderzoekt advocaat Leo Spier of zijn Duitse cliƫnt naziroofkunst verbergt. Een roman over familiegeheimen, voor de fans van Joƫl Dicker en Donna Tartt.

Informatie

Recensies

28-12-2021

De Vier Elementen

Goed maar wat minder evenwichtig verhaal [Recensie] Drie generaties in de ban van naziroofkunst verkondigt de met een foto van een statig huis verluchte cover. Nazi-roofkunst, daar is toch al...


Lees verder...