Kingdom Cons

Kingdom Cons

A new novel from the Mexican author of }Signs Preceding The End Of The World{ and }The Transmigration Of Bodies{. Translated by Lisa Dillman, it will appeal to fans of Robert Bolano, Valeria Luiselli and Juan Pablo Villalobos

Informatie

Recensies

08-05-2020

Kingdom Cons

Metaforisch Mexico Net als eerdere boeken die ik van Yuri Herrera las, speelt Kingdom Cons zich af aan de Mexicaanse zijde van de grens met de Verenigde Staten. Een droomwereld waarin iedereen bezig is...


Lees verder...