Contact

Als je contact op wil nemen met De Leesclub van Alles kun je het contactformulier hiernaast gebruiken, of hieronder de juiste contactgegevens zoeken.

Adres redactie
Parallelweg West 15B
4104 AX Culemborg

E-mail: info@deleesclubvanalles.nl
Telefoon: +316 42224455

Twitter: @leesclubvanalles 
Facebook: facebook.com/leesclubvalles/
Instagram: @deleesclubvanalles @deleesclubvanalleskinderboeken

Hoofdredactie, redactie Natuurwetenschappen & Techniek, Mens & Maatschappij
Roeland Dobbelaer
roeland@deleesclubvanalles.nl

Redactie DLVALive Utrecht
Marjan Slob

Redactie Filosofie & Religie
Esther de Haas
esther@deleesclubvanalles.nl

Redactie Geschiedenis
Karin de Leeuw
karin@deleesclubvanalles.nl

Redactie Kinderboeken
Rita Pontoring
rita@deleesclubvanalles.nl

Redactie Kunst & Cultuur
Marjon Nooij
marjon@deleesclubvanalles.nl

Redactie Literatuur
Jan Koster 
jan@deleesclubvanalles.nl

Redactie Thrillers
Henk Vlaming
henk@deleesclubvanalles.nl

Redactie Young Adult, Science Fiction & Fantasy
Sanne Wortman
sanne@deleesclubvanalles.nl