Contact

Als je contact op wil nemen met De Leesclub van Alles kun je het contactformulier hiernaast gebruiken, of hieronder de juiste contactgegevens zoeken.

Adres redactie
Parallelweg West 15B
4104 AX Culemborg

E-mail: info@deleesclubvanalles.nl
Telefoon: +316 42224455

Twitter:
@leesclubvanalles 
Facebook:
facebook.com/leesclubvalles/
facebook.com/dlvakinderboeken/
facebook.com/dlvathrillers
Instagram:
@deleesclubvanalles
@deleesclubvanalleskinderboeken

Hoofdredactie, redactie Natuurwetenschappen & Techniek, Mens & Maatschappij
Roeland Dobbelaer
roeland@deleesclubvanalles.nl

Redactie DLVALive Utrecht
Marjan Slob

Redactie Filosofie & Religie
Esther de Haas
esther@deleesclubvanalles.nl

Redactie Geschiedenis
Karin de Leeuw
karin@deleesclubvanalles.nl

Redactie Kinder- en Jeugdboeken
Rita Pontoring
rita@deleesclubvanalles.nl

Redactie Kookboeken
Jeanette van de Lindt
www.kookboekennieuws.nl

Redactie Kunst & Cultuur
Marjon Nooij
marjon@deleesclubvanalles.nl

Redactie Literatuur
Jan Koster 
jan@deleesclubvanalles.nl

Redactie Thrillers
Henk Vlaming
henk@deleesclubvanalles.nl

Redactie Young Adult, Science Fiction & Fantasy, Feelgood
Sanne Wortman
sanne@deleesclubvanalles.nl