Behind her eyes

Behind her eyes

Psychologische chicklit met leipe invloeden

‘Recensie] “The most shocking ending you’ll read this year”, ronkt de cover van deze paperback. Dat klopt, maar niet in positieve zin. Ik geef het maar meteen weg: het einde was wel schokkend maar alleen door de te gemakkelijke twist.

Terwijl het boek zelf erg goed begint met het overzichtelijke aantal van drie hoofdpersonen,

Lees verder...

Aan de oever van de Seine

Aan de oever van de Seine

Grandeur en bohemien in de ‘Années folles’

[Recensie] In een schilderachtig decor van de jaren 20 probeert de Engelse Helena een deel van haar verleden achter zich te laten door in Parijs schilderlessen te gaan volgen en een totaal nieuw leven op te bouwen. De echo van WOI klinkt nog door in deze roman. Haar ex-verloofde was een van de vele gemobiliseerden en tot ieders verbazing verbrak hij na de oorlog de verloving met Helena.

Lees verder...

Recensie door:

Auteurs:

Beoordeling:

  • Niet beoordeeld

Wat nu?

Wat nu?

Lachen, huilen en romantiek.

[Recensie] Als je een echt leesbeest bent dan is er altijd wel een reden waarom het heerlijk is om in een dik boek weg te duiken. Als het zomer is fijn onder de parasol en als het winter is lekker weggekropen in je leesdeken met een grote kop thee erbij. Kortom, lezen is altijd fijn.

Lees verder...

Recensie door:

Auteurs:

Beoordeling:

  • Niet beoordeeld

Als de passie wint

Als de passie wint

Ja wat dan?

[Recensie] Je ziet het niet aan de cover en wellicht verwacht je het ook niet van Sylvia Day maar Als de passie wint is een Historische roman. En wat voor eentje! Wie al eerder een boek van Sylvia Day heeft gelezen weet dat het een HOT read is. Een koud washandje op je hoofd tijdens het lezen kan geen kwaad.

Lees verder...

Recensie door:

Auteurs:

Beoordeling:

  • Niet beoordeeld

De zomer dat alles anders werd

De zomer dat alles anders werd

Over liefde en verlies en vooral over moed

[Recensie] Susan Wiggs heeft al heel wat romans geschreven. Het lijkt wel of ze met ieder boek beter wordt. De zomer dat alles anders werd is een verhaal dat je aan het glimlachen en aan het huilen zal maken. Het begint overigens al met een prachtige cover en je ziet direct dat het verhaal zich afspeelt in de Provence.

Lees verder...

Recensie door:

Auteurs:

Beoordeling:

  • Niet beoordeeld

Het Rosie project

Het Rosie project

Beauty and the Beast maar dan anders

[Recensie] Don Tillman is associate professor in de genetica. Hij vertoont autistische trekjes: hij vat alles wat je zegt letterlijk op, leeft volgens een vast schema voor elke minuut van de week en moet moeite doen om emoties van gezichten te lezen. In het begin dacht ik wel even: alweer een boek over een autist.

Lees verder...

Een jaar met jou

Een jaar met jou

Tranentrekkende liefde voor elkaar én voor literatuur

[Recensie] Omschrijven waar Een jaar met jou nou écht over gaat, is moeilijk. Op de eerste plaats omdat het een boek is vol met kleine én grote verassingen, die absoluut niet verpest mogen worden voor iedereen die het boek nog wil gaan lezen. Daarnaast gaat het boek over heel veel verschillende dingen,

Lees verder...

De witte roos

De witte roos

De vrouwelijke Bravehaert

[Recensie] Dit boek heeft het allemaal. Het laat je lachen en huilen. Het heeft prachtige liefdesscenes en verschrikkelijk realistische vechtscenes. Het is een Historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Anna Farquharson was een hele moedige en sterke vrouw en een echte leider. Twee mannen (beste vrienden) willen haar als vrouw. Ze kies en trouwt met Agnus Mackintosh,

Lees verder...

Recensie door:

Auteurs:

Beoordeling:

  • Niet beoordeeld

Waarom mama drinkt

Waarom mama drinkt

Perfect boek voor bij een groot glas wijn

[Recensie] Een vrolijke gele kaft gevold met afbeeldingen van een moeder met twee ondeugende kinderen en een stoute hond. En een glas wijn. Eigenlijk vatten deze tekeningetjes het boek Waarom mama drinkt van Gill Sims uitstekend samen. Een vrolijk boek over de uitdagingen van het moederschap en hoe je die het hoofd kunt bieden.

Lees verder...

De erfgename van Winterwood

De erfgename van Winterwood

Voor de fans van Jane Austen en Jane Eyre

[Recensie] De erfgename van Winterwood speelt op het platteland van Engeland in het jaar 1814. Net aan het einde van de Regency periode maar nog altijd met alle gewoontes en gebruiken die bij deze periode hoorden. Het bijzondere aan De erfgename van Winterwood, deel 1 in de driedelige serie Whispers on the Moors,

Lees verder...